- Warantujemy dobre warunki pracy
Audytujemy 100% naszych fabryk partnerskich. Więcej informacji na stronie:https://www.taokids.com/notre-demarche-responsable/production.html - Zadbaj o swoje ubrania, myjąc je rzadziej
Każde pranie zużywa 50 litrów wody i powoduje zużycie odzieży. Odkryj nasze porady tutaj:https://www.taokids.com/guide-entretien.html
- Strona główna
- dzieci
- chłopiec
- pizamy, bielizna
- podkoszulki i bielizna
zestaw 7 par bokserek dla chłopca z bawełny bio motyw dinozaurów
ZESTAW 7 PAR BOKSEREK DLA CHŁOPCA Z BAWEŁNY BIO MOTYW DINOZAURÓW
79,99 PLN
Rozmiar:
- 2 L 2 lata
- 3 L 3 lata
- 4 L 4 lata
- 5 L 5 lata
- 6 L 6 lata
- 8 L 8 lata
- 10 L 10 lata
- 12 L 12 lata
- 14 L 14 lata
WYBIERZ ROZMIAR
Opis
Nr ref..93316_02859
Te bokserki z motywem dinozaurów stymulują wyobraźnię i dodają nutkę fantazji do garderoby. Mogą również zwrócić uwagę Twojego chłopca na historię naturalną.
- Zestaw 7 par bokserek jednolitych i w dinozaury
- Niebieskie, szare, zielone i żółte
- Elastyczna talia
ECODESIGN: BAWEŁNA EKOLOGICZNA. Uprawiana bez chemikaliów, ekologiczne rolnictwo stosuje praktyki, które są świadome szacunku dla naturalnych równowag.
Skład
- Bawełna 95%
- Elastan 5%
Sposób konserwacji
Charakterystyka środowiska
Karta produktu zawierająca właściwości lub cechy środowiskowe
Ekologiczne rolnictwo zapewnia uprawy z poszanowaniem ziemi i bez GMO. Wybierając bawełnę bio do swoich kolekcji, TAO ogranicza swoje oddziaływanie na środowisko.
Identyfikowalność :
- Surowiec : Bangladesz
- Tkanie : Bangladesz
- Barwienie / Nadruk : Bangladesz
DOSTAWA & ZWROT
Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł.
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
ZWROT
Na zwrot masz 6 miesięcy od daty zakupu
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Program lojalnościowy
Punkty TAO
Każde wydane 20 PLN = 1 pkt.
15 pkt. = bon o wartości 20 PLN
Bądź pierwszy! Skomentuj
Nie znaleźliśmy konta TAO przypisanego do tego adresu
Czy chcesz stworzyć konto?
Masz już konto?
Ten produkt nie jest dostępny do wysyłki w wybranym kraju