- Warantujemy dobre warunki pracy
Audytujemy 100% naszych fabryk partnerskich. Więcej informacji na stronie:https://www.taokids.com/notre-demarche-responsable/production.html - Zadbaj o swoje ubrania, myjąc je rzadziej
Każde pranie zużywa 50 litrów wody i powoduje zużycie odzieży. Odkryj nasze porady tutaj:https://www.taokids.com/guide-entretien.html
- Strona główna
- dzieci
- chłopiec
- pizamy, bielizna
- podkoszulki i bielizna
zestaw 3 czarno-niebieskich bokserek chłopięcych z kolorowymi gumkami
DIM ® Zestaw 3 czarno-niebieskich bokserek chłopięcych z kolorowymi gumkami
69,99 PLN
Rozmiar:
- 6 L 6 lata
- 8 L 8 lata
- 10 L 10 lata
- 12 L 12 lata
- 14 L 14 lata
- 16A 16L
WYBIERZ ROZMIAR
Opis
Nr ref..11930_02972
Składający się z 3 czarnych i niebieskich bokserek z niebieskim paskiem, ten zestaw EcoDim jest ponadczasowy! Pokochasz logo Dim XL podkreślone jasnopomarańczowym paskiem, który jest zdecydowanie stylowym detalem!
- Zestaw 3 bokserek
- 2 gładkie czarne
- 1 gładkie niebieskie
A to odkrycie! O tak, ten wyjątkowy produkt jest dostępny wyłącznie w sprzedaży internetowej. Możesz zamówic go już teraz z bezpośrednią dostawą pod drzwi, super easy!
Skład
- Bawełna 95%
- Elastan 5%
Sposób konserwacji
Charakterystyka środowiska
Karta produktu zawierająca właściwości lub cechy środowiskowe
Identyfikowalność :
- Surowiec : Bangladesz
- Tkanie : Bangladesz
- Barwienie / Nadruk : Bangladesz
DOSTAWA & ZWROT
Dostawa
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł.
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
ZWROT
Na zwrot masz 6 miesięcy od daty zakupu
Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Program lojalnościowy
Punkty TAO
Każde wydane 20 PLN = 1 pkt.
15 pkt. = bon o wartości 20 PLN
Bądź pierwszy! Skomentuj
Nie znaleźliśmy konta TAO przypisanego do tego adresu
Czy chcesz stworzyć konto?
Masz już konto?
Ten produkt nie jest dostępny do wysyłki w wybranym kraju